Ienākt / Reģistrēties Grozs

Par Duni Latvijā

Duni kompānijas stāsts Latvijā aizsākas tālajos 1980tajos gados, kad arvien biežāk mājsaimniecībās nonāca ārzemju radu sūtītas vai pašu koferī ievestas krāsaini, dzīvespriecīgi un radoši noformētas salvetes, galdauti, sveces, dažādi galda dekori un trauki. Tieši krāsainība un brīvība, ko nesa katrs priekšmets un dekoratīvais elements, ļāva ģimenes kopābūšanu gan svētku reizēs, gan ikdienā padarīt par īpašu notikumu, kur sanākšana pie klāta galda bija daļa no ģimeniskuma rituāla. Duni ir piedzīvojums un iespējas radošām izpausmēm, kur ikkatrs var radīt unikālu stilu, piešķirt neatkārtojamus vaibstus mājokļa interjeram, iepriecināt sevi un pārsteigt radus un draugus kā ikdienā, tā svētkos.

SIA „TAD” komanda nolēma, ka Duni stāstu ir jāļauj iepazīt un izdzīvot ikvienai ģimenei Latvijā, tāpēc 1994. gadā tika atvērts pirmais Duni zīmola veikals. Veikalā plašā klāstā bija pieejami priekšmeti svētku sajūtas radīšanai, gan krāsainas salvetes, sveces, galdauti, kokteiļu salmiņi un vienreizlietojamie trauki, kas Latvijas tirgū ienesa skandināvu dizaina elpu un vairākas desmitgades slīpētu pieredzi. Duni Latvia vēlme bija mudināt cilvēkus vairāk laika pavadīt ārā, piedāvājot kvalitatīvus, ērti lietojamus un vienlaikus glīti noformētus vienreizlietojamus traukus dārza svētkiem un pasākumiem brīvā dabā.

 

Vai Jūs zināt, kas ir Duni pirmais produkts?

 

Tas notika 1914. gadā Teksasā, kad doktors Krambains bija devies kārtējā pārbraucienā ar vilcienu. Aiz loga slīdēja viena sen iepazīta Teksasas aina pēc otras un doktors nolēma pievērsties kādai praktiskai nodarbei – viņš no ceļojuma somā atrastā biezā papīra gabala salocīja krūzīti. Apskatījis veikumu, viņš to novietoja uz somas un iegrima pārdomās par priekšpusdienā plānoto tikšanos. Te pēkšņi viņa uzmanību piesaistīja kāds vilciena pasažieris. Kungs izskatījās saguris un acīmredzami cieta no kādas smagas slimības. Pasažieris piecēlās un, piegājis pie vilciena vagonā novietotas karafes, ielēja glāzē nedaudz ūdens. Remdējis slāpes, viņš atgriezās savā vietā. Te pēkšņi no vagona otra gala karafei klāt piesteidzās maza meitenīte, viņa iepildīja glāzē ūdeni un..Pateicoties doktora Krambaina vērībai un attapībai, meitenīte tika glābta. Viņš burtiski pēdējā brīdī satvēra stikla glāzi un piedāvāja meitenītei iepildīt ūdeni izlocītajā papīra krūzītē.

Doktora Krambaina papīra krūzīte pasargāja meitenīti no inficēšanās ar tuberkulozi un vienlaikus bija aizsākums idejai, kas palīdzēja apturēt infekcijas izplatīšanos, piedāvājot ērtus, higiēniskus, videi draudzīgus vienreiz lietojamus traukus.

Šodien Duni veikalu preču piedāvājuma klāsts ir kļuvis krietni plašāks, bet kopējā noskaņa – ar ikvienu priekšmetu radīt skandināvisku atturību un izturēta stila eleganci – ir saglabājusies. Mūsu mazumtirdzniecības veikalos un e-veikalā atradīsiet preces, kas ieceļojušas gan no Vācijas, Lielbritānijas un Zviedrijas, gan Austrumiem. Pirms iekļaut preču klāstā, ikvienu priekšmetu rūpīgi izvērtē mūsu pārdošanas komanda, novērtējot tā atbilstību mūsu vērtībām, pārliecībai un vēstījumam.

 

Mūsu misija ir sniegt iespēju ikvienam radīt unikālu stilu mājokļa noformējumā kā ikdienā, tā svētkos.

Esam kopā ar saviem klientiem, lai mūsu visu ikdienā ienāktu arvien vairāk krāsu, drosmīgu stila risinājumu un radoši brīvu ideju, lai ikvienam būtu iespēja savam mājoklim piešķirt unikālu stila odziņu.

 

Stila idejas Jūsu mājai – ir mūsu aicinājums Jums ļauties brīnišķīgu ideju lidojumiem, eksperimentiem un dažnedažādām kombinācijām, lai Jūsu mājoklis atdzīvojas krāsu un iespēju variācijās, ko atradīsiet mūsu preču klāstā:

 

  • Mājai – ģimenes kopā sanākšanai, atpūtai ar draugiem, romantiskam vakaram sveču gaismā, tējas pēcpusdienai ar mammu, dāmu buduāra iekārtošanai.
  • Svētkiem – oliņ-boliņ svētkiem, jautrai ballītei ar simts svecītēm un vienu torti, pārvērtību ballītei ar pārtapšanu pasaku tēlā, izdarībām ķirbja svētkos un grilēšanas pēcpusdienai.
  • Dārzam - dekori un vāzes, mēbeles, lukturi un sveces

 

Iestājamies par ģimeniskumu, kvalitāti, atbildību, rūpību. Ar atbildību izturamies pret saviem piegādātājiem un klientiem, rūpīgi izvērtējot ikvienu sadarbības piedāvājumu un apkalpojot klientus mazumtirdzniecības tīklā un e-vidē, rūpīgi izvērtējam ikvienu priekšmetu pirms tas nonāk mūsu veikalu plauktos un izsekojam klientu preču pasūtījumus, lai sniegtu kvalitāti. Mēs novērtējam Jūsu uzticību un paļāvību, izvēloties mūsu preces un interjera priekšmetus sava mājokļa noformēšanai kā ikdienā, tā svētkos.